Chomutovská liga malého fotbalu

NÁSTUP: Vedoucí LoKo porazilo těsně rivala v 1.lize

CHOMUTOV - Do finále se blíží elitní Zimní futsalová liga CHLMF a v předposledním turnaji se odehrál přímý souboj dvou nejlepších týmů. Vedoucí LoKo Chomutov těsně vyhrálo a udrželo si první pozici, FC Baník Chomutov tím klesl na čtvrté místo.

LoKo Chomutov ještě přehrálo Reds Most a má celkem devatenáct bodů. Na druhé místo se posunul po výhrách nad Kopačkami Březno a 1. FC Kundratice Grape SC FC Jirkov 2000, který má sedmnáct bodů. Oba dva vedoucí týmy jsou již jediní bez porážky. Třetí je se šestnácti body Esap Chomutov, když přehrál 1. FC Kundratice Grape SC i Reds Most. Čtvrtý s patnácti body FC Baník Chomutov, protože si ve druhém zápase poradil s Reds Most.

Tímto turnajem se zúžil boj o titul i medailová umístění jen mezi první čtveřici týmů, když rozdíl mezi prvním týmem a tím čtvrtým jsou čtyři body. Už nemůže zasáhnout do boje o medaile, ale pokud jde o sestup může být v klidu páté desetibodové Světlo Kadaň. Nejspíš zachráněn je i nováček Reds Most, který má devět bodů. Chelsea Chomutov porazila Kopačky Březno, tím má šest bodů a patří ji sedmé místo. A v sestupových vodách se to hodně začeřilo a nejvíc tím zamíchalo SEA Torpédo Chomutov. Připsalo si první letošní výhru nad Světlem Kadaň a celkem má čtyři body. Na svém zůstali 1. FC Kundratice Grape SC, ale se třemi body klesli na sestupové místo.

Dvě prohry uhrály i Kopačky Březno a se dvěma body jsou na posledním místě. Po vstřelení pěti branek si první místo v tabulce střelců upevnil Jiří Novák z FC Jirkova 2000 a celkem má třináct branek. V průběžném hodnocení brankářů si první místo udržel Richard Kočí z LoKo Chomutov i přes to, že v tomto turnaji nenastoupil.

zdroj: týdeník Nástup

foto: Ladislav Chlíbek

Žádné nadcházející události pro tento tým.

1. LOKO CHOMUTOV 9 48:17 25

11 gólů

Jan RADIMSKÝ

CHELSEA CHOMUTOV