Chomutovská liga malého fotbalu

LETNÍ LIGA 2024 - PODKLADY

V neděli 14. dubna 2024 začíná 33. sezóna Letní ligy CHLMF 2024.

Do letošního ročníku nastoupí osmnáct týmů rozdělných podle výkonnosti do dvou lig. Stejně jako vloni se bude hrát každý s každým dvoukolově. Tradičně se hraje systémem jaro - pozdzim a v jarní části soutěže odehraje každá liga čtyři turnaje. V každém turnaji nastoupí tým ke dvěma nebo třem zápasům a vše se odehraje ve sportovním areálu Cihla v Cihlářské ulici v Chomutově. Loňské prvenství bude obhajovat úradující mistr FC Betis Kadaň, který je zároveň i okresním přeborníkem. V soutěži máme dva nováčky - Ajax Černovice a AC Jirkov junior. CHLMF nebude zahálet ani přes letní přestávku, na kterou plánuje dva už také tradiční turnaje.

22. - 23. června 2024 - CHLMF CUP v Březenci

3. - 4. srpvna 2024 - CHOMUTOVSKÝ POHÁR - REGIONAL TRAVEL CUP v Chomutově na Cihle

Za výkonný výbor CHLMF předseda Jiří Kupec

1. LETNÍ LIGA - ROZPIS

2. LETNÍ LIGA - ROZPIS

TERMÍNY LETNÍ FUTSALOVÉ LIGY CHLMF 2024

PROPOZICE LETNÍ FUTSALOVÉ LIGY CHLMF 2024

SOUPISKA A ČESTNÉ PROHLÁŠENÍ LETNÍ LIGY CHLMF 2024

DISCIPLINÁRNÍ ŘÁD CHLMF

- PRAVIDLA FUTSALU

ZMĚNY PRAVIDEL FUTSALU FIFA 2020-2021

Žádné nadcházející události pro tento tým.

Střelci ligy

15 gólů

Milan MACHÁČEK

REDS MOST