Chomutovská liga malého fotbalu

NÁSTUP: Hrálo se první kolo 2. futsalové ligy CHLMF

CHOMUTOV - Turnajem druhé ligy byla ve sportovním areálu Cihla v Chomutově na novém povrchu zahájena třicátá třetí sezóna Letní ligy CHLMF. Nejlépe do nové sezóny vstoupila trojice FC Dědek City, Draci Most a nováček Ajax Černovice, která získala sedm bodů z devíti možných. Čtyři body má na svém kontě čtvrtý AC Young Boys, když uhrál výhru, remízu i prohru. Jednu výhru má pátá Astorie Chomutov, ale na rozdíl od svých soupeřů má jen dva odhrané zápasy. Dva zápasy hrál i Baníček Most a oba skončili remízou, takže je se dvěma body na šestí místě. Jen jeden bod mají FC Parthenón a Tým snů. Nováčkovskou daň zaplatil AC Jirkov junior, který své dva zápasy vysoko prohrál a je zatím bez bodu. Soutěž se stejně jako loni hraje dvoukolově jaro - podzim, takže se bude ještě hrát o hodně bodů Pět branek vstřelil Rostislav Valach z FC Dědek City a je v čele tabulky střelců. V průběžném hodnocení brankářů jsou na prvním místě Milan Podpinka z Baníčku Most a David Holub z Astorie Chomutov, protože obdrželi jen dvě branky.

zdroj: týdeník Nástup

foto: Ladislav Chlíbek

Žádné nadcházející události pro tento tým.

1. AC YOUNG BOYS 8 17:6 19

BANÍČEK MOST

Pavel PIMPL ml.

AJAX ČERNOVICE